Infolinia:

61 862 61 42
61 662 12 21 wew. 103

Warunki techniczne

Lokalizacja

Serwerownia zlokalizowana jest w Poznaniu przy jednej z głównych ulic miasta - tuż przy trasie wylotowej S5, Poznań-Wrocław.
Czas dojazdu do serwerowni z centrum miasta zajmuje około 10 minut. Lokalizacja przy miejskich trasach o zwiększonej przepustowości ruchu samochodowego również jest znacznym udogodnieniem.

 

Bezpieczeństwo

Powierzony nam sprzęt monitorowany jest 24h na dobę za pomocą kamer przemysłowych oraz profesjonalnej instalacji alarmowej, która w przypadku wystąpienia określonych zdarzeń sama powiadomi firmę ochroniarską, która podejmie interwencje w zagwarantowanym umową czasie.

 

Zasilanie

Ciągle rosnące zapotrzebowanie na energie elektryczną determinuje w naszej serwerowni szereg inwestycji mających na celu zapewnienie ciągłości dostaw odpowiedniej ilośći oraz jakości zasilania. Serwerownia posiada własne zasilacze awaryjne UPS wiodącego producenta APC

 

Kontrolowane warunki

Pomieszczenie serwerowe posiada kontrolowane warunki, co jest bardzo istotne z punktu widzenia stabilności działania oraz żywotności działających tam urządzeń. Nasz system klimatyzacji zapewnia stałą, niezmienną temperaturę na poziomie 22°C

 

Łącza internetowe

Serwerownia obsługiwana jest przez brzegowe routery BGP firmy CISCO. Ciągłość dostępu do stabilnego połączenia zapewniają dwa niezależne przyłącza światłowodowe o bardzo dużej przepustowości (przeczytaj więcej o łączach).

 

Jako jedna z nielicznych firm na rynku nie limitujemy transferu z i do naszej serwerowni!!!